Karmstolar

355510

KARMSTOLAR, 3 st, 1940/50-tal, valnöt, klädda i grön textil, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, torkad stoppning

Rum 2

Karmstolar

Budhistorik (18 bud)
2281752
1 300
2283987
2281752
2283986
2281752
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.