Pall gripsholmsmodell

355508

PALL, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, svartlackerad stomme, lös dyna i rutig klädsel, höjd ca 45, 65x65 cm

Smärre ytskador

Rum 5

Pall gripsholmsmodell

Budhistorik (2 bud)

2266524
2264012

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.