Golvlampa Hemi Klocka

355502

HEMI KLOCKA, golvlampa, 1960/70-tal, vitlackerad fot och skärm, kromad fot, inpressad märkning HEMI KLOCKA, höjd ca 130 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa Hemi Klocka

Budhistorik (9 bud)
2277858
650
2277762
600
2277424
550
2277402
500
2277422
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.