Bernard Pegot Hemma med hölasset

355501

BERNARD PEGOT (Frankrike, 1800-tal): Hemma med hölasset, signerad och daterad 1888, olja på pannå, 56 x 45 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
2287917
5 400
2287916
5 200
2287915
5 000
2285201
2285200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.