Arthur Alfred Davies

355499

ARTHUR ALFRED DAVIS (England, 1824-1893), "On the border of the new forest", signerad och daterad AA Davis 1880, olja på duk, 50 x 76 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Arthur Alfred Davies

Budhistorik (15 bud)
2290585
9 400
2290581
9 000
2290580
8 200
2290574
8 000
2290573
7 200

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.