Golvlampa Italien

355497

GOLVLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft, vitlackerad och kromad, maxhöjd ca 177 cm

Bruksslitage, senare påbättrad skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa Italien

Budhistorik (6 bud)
2278031
550
2277760
500
2277405
450
2272604
2272400

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.