Stolar

355496

STOLAR, 3 st, omkring 1900, ek, sitsar klädda i mönstrad textil, svarvade en, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Stolar

Budhistorik (26 bud)
2284192
2 400
2284191
2284190
2284189
1 900
2284188
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.