Champagnekylare Skandia Tenn

355493

SKANDIA TENN, champagnekylare, tenn, höjd ca 18, diameter 19 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

Diverse

Monter 26

Champagnekylare Skandia Tenn

Budhistorik (16 bud)
2278013
2 400
2277980
2276720
2277978
2276720
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.