Soffa

355492

SOFFA, nyrenässans, omkring 1900, björk, klädd i svart galon fäst med tellikor, längd ca 192 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, senare klädsel

Möbler, Soffor

Rum 2

Soffa

Budhistorik (14 bud)
2284668
2 400
2284478
2284665
2284478
2284664
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.