Kassakista

355489

KASSAKISTA, 1800-tal, metall, bemålad i svart och grönt, höjd ca 60, 90 x 61 cm
PROVENIENS: Tullverket

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse

Rum 2

Kassakista

Budhistorik (12 bud)
2284666
2284671
3 800
2284666
3 600
2284662
3 400
2284624
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.