Knubbling

355485

ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, "Knubbling", Anders Pehrson, brun metall och vit plast, höjd ca 55 cm
PROVENIENS: Tullverket

Repor, slitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 2

Knubbling

Budhistorik (12 bud)
2283687
2283674
750
2283673
700
2283671
650
2283672
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.