Salongsbord

355484

SALONGSBORD, 1800-andra hälft, nyrokoko, skiva i valnötsfaner, höjd 75, 118x71

Fanerlagning, skadad sarg

Rum 13

Salongsbord

Budhistorik (16 bud)
2277996
1 300
2277994
2277160
2277991
2277160
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.