Skrivpulpet

355480

SKRIVPULPET, 1800-talets slut, imitationsmålad, svarvade ben, höjd ca 113, 138 x 66 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, nyckel saknas

Rum 2

Skrivpulpet

Budhistorik (26 bud)
2281044
2282475
2281044
1 900
2282468
1 800
2281044
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.