Kassaskrin

355478

KASSASKRIN, stål, 1900-tal, ristad dekor, insidan bemålad i rött, höjd ca 14, 40 x 30 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse, Samlarobjekt

Rum 2

Kassaskrin

Budhistorik (23 bud)
2283829
3 200
2283823
2283825
2283823
2 600
2283822
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.