David Larsson serigrafi

355474

DAVID LARSSON (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 162/250, färgserigrafi, 25x101 cm

Rum 14

David Larsson serigrafi
Budhistorik (20 bud)
2277950
2277981
1 900
2277950
1 800
2277977
1 700
2277950
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.