Fjällandskap oljemålning

355473

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjällandskap, signerad Sverre? ??, olja på duk, ca 61 x 50 cm

Tavelvagn 6

Fjällandskap oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2277793
2016-01-23 20:00:32

2016-01-23 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.