Lackask signerad Ryssland

355459

LACKASK, Ryssland, dekor med ryttare och häst, signerad och daterad 1966, i botten Made in USSR, höjd 5, 13 x 10 cm

Diverse

Monter 26

Lackask signerad Ryssland

Budhistorik (12 bud)
2277925
900
2277920
850
2277924
2277920
750
2265709
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.