Lars Tärning

355457

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med päron signerad och daterad Lars Tärning -15, ca 30x19 cm

Fack 26

Lars Tärning

Budhistorik (20 bud)
2289663
1 700
2289667
1 700
2289663
1 600
2275556
2282942
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.