Lars Tärning

355456

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -15, ca 22x31 cm

Fack 20

Lars Tärning

Budhistorik (19 bud)
2281981
1 900
2284779
1 800
2281981
1 700
2277958
1 600
2275555

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.