Lars Tärning

355454

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -11, skiktmåleri på pannå, 37x35 cm

Tavelvagn 5

Lars Tärning

Budhistorik (13 bud)
2280810
2277931
1 900
2277690
1 800
2275551
1 700
2275551
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.