Byrå 1800-tal

355434

BYRÅ, 1800-talets slut, 4-lådig, fanér i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 80, 43x78 cm

Fanerskador, äldre kompletteringar/lagningar, torrsprickor

Rum 4

Byrå 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2277864
2262110

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.