Karmstolar Louis XV stil

355423

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets andra hälft, Louis XV stil, betsad massiv bok, sitthöjd 48

Tyg med slitage

Rum 6

Karmstolar Louis XV stil

Budhistorik (16 bud)
2277753
1 800
2277596
1 700
2276854
1 600
2277232
1 600
2276854

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.