Fåtölj

355422

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, senare klädsel, smärre fläckar

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik (6 bud)
2277733
700
2273415
650
2273415
450
2277416
2273415

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.