Skåp

355417

ARKIVSKÅP, 1950-tal, betsad björk, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Juli 1959, höjd ca 145, 61 x 40 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Skåp

Budhistorik (31 bud)
2283656
3 800
2283654
3 600
2283643
3 400
2283560
3 200
2283625
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.