Matbord med stolar engelsk stil

355416

MATBORD, STOLAR, 6 st., 1900-tal, engelsk stil, mahogny, bordet med två iläggsskivor, höjd 72, 135 x 96, skivorna 55 vardera, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, ytskador, stolarna med senare klädsel

Rum 19

Budhistorik (17 bud)
2277527
2277399
2275864
2277398
2275864
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.