Bord och stolar

355415

BORD, STOLAR, 4 st, björk, 1900-talets början, stolar i rokokostil, kannelerade ben, bordets höjd 79, diameter ca 100 cm stolarnas sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 2

Bord och stolar

Budhistorik (25 bud)
2284367
4 200
2284362
2284366
2284362
3 800
2284357
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.