Skåp

355413

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal, höjd ca 182, 64 x 59 cm
PROVENIENS: Tullverket

Låst, slitage

Rum 2

Skåp

Budhistorik (8 bud)
2283499
2283299
2283495
2283299
850
2276397

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.