Barskåp 1940/50-tal

355411

BARSKÅP, 1940/50-tal, fanérat i bl.a. mahogny, skulpterad benställning, mässingsbeslag, invändigt med spegelglas och frostad dekor, belysning, höjd 141, 122 x 47 cm, nyckel finns

Mindre slitage

Rum 6

Barskåp 1940/50-tal

Budhistorik (32 bud)
2277806
5 600
2277801
5 400
2277803
5 400
2277801
5 200
2277796
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.