Soffa nyrokoko

355410

SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, träskuren dekor, klädd i mönstrad textil, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador

Möbler, Soffor

Rum 2

Soffa nyrokoko

Budhistorik (12 bud)
2283352
2283293
2274610
2283286
950
2274610
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.