Remtyg

355407

BÄRREMMAR,4 st, 1800-tal
Proveniens. Tullverket

Slitage delar saknas

Vapen/Medaljer

Monter 19

Remtyg
Budhistorik (39 bud)
2273906
5 000
2273926
5 000
2273906
4 800
2273920
4 600
2273906
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.