John Broberg

355406

JOHN BROBERG (1892-1979): (2) Stilleben, osignerade, olja på duk uppfodrade på pannå, 42x31 resp 45x37 cm

Fack 31

John Broberg

Budhistorik (3 bud)

2277271
2277123
2274821

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.