Lockurna glas

355404

LOCKURNA, 1900-talets första hälft, glas, bemålad dekor, diameter ca 16, höjd ca

Botten med repor, nagg på kanter

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 26

Lockurna glas

Budhistorik (1 bud)

2276198
2016-01-22 22:53:41

2016-01-23 kl 19:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.