Målning

355403

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Spansk flicka, olja på pannå, 40x32 cm; spansk etikett på baksidan

Rum 4

Målning

Budhistorik (19 bud)
2277770
1 600
2277765
2277768
1 400
2277765
1 300
2277759

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.