Kärror

355401

SÄCKKÄRROR, 2 st, 1900-talets mitt, trä och metall, längd ca 125 cm
PROVENIENS: Tullverket

En skadad

Diverse

Rum 2

Kärror

Budhistorik (5 bud)
2283280
500
2283183
450
2282862
2281738
2269541

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.