Kärra

355400

SÄCKKÄRRA, 1900-talets mitt, märkt Norrhammars bruk, trä och metall, delvis blåmålad, 2 hjul, längd ca 140 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse

Rum 2

Kärra

Budhistorik (6 bud)
2284956
550
2283862
500
2283840
450
2281001
2276886

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.