Lisa Larson figurin

355399

LISA LARSON, figurin, "Amalia", stengods, Gustavsberg, signerad LL, handmålad dekor, formgiven 1958-73, höjd ca 17 cm

Obetydligt fotnagg

Keramik/Porslin

Monter 25

Lisa Larson figurin

Budhistorik (13 bud)
2277764
2277757
2277755
2277755
950
2276378
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.