Kärra

355398

SÄCKKÄRRA, 1900-talets mitt, märkt Norrhammar N 1, trä och metall, 2 hjul, längd ca 135 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse

Rum 2

Kärra

Budhistorik (10 bud)
2284699
650
2284695
600
2284691
550
2284676
500
2284690
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.