Kärra

355394

SÄCKKÄRRA, 1800-tal, trä och metall, ett hjul framtill, längd ca 190 cm
PROVENIENS: Tullverket

Omfattande slitage, handtag av

Diverse

Rum 2

Kärra

Budhistorik (15 bud)
2283765
1 400
2283723
1 300
2283760
1 300
2283723
2283754

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.