John Broberg

355393

JOHN BROBERG (1892-1979): Blomstervas, signerad och daterad John Broberg -41, olja på pannå, 24x17 cm

Fack 32

John Broberg

Budhistorik (1 bud)

2275615
2016-01-22 17:50:16

2016-01-23 kl 19:38
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.