John Broberg 1930

355391

JOHN BROBERG (1892-1979): Blomsterprakt - vid fönstret, signerad och daterad John Broberg -30, olja på pannå, 39x34 cm

Torrsprickor

Fack 7

John Broberg 1930

Budhistorik (7 bud)
2277414
2277599
750
2277414
700
2275607
650
2275607
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.