Kärra

355389

KÄRRA, metall, 1900-talets början, delvis bemålad, 2 hjul, med bladfjädring, längd ca 220 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, rost, färgbortfall

Diverse

Rum 2

Kärra

Budhistorik (9 bud)
2283311
700
2283210
650
2283310
650
2283210
600
2283308
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.