John Broberg 1924

355386

JOHN BROBERG (1892-1979): Stilleben - vid fönstret, signerad och daterad John Broberg -24, olja på pannå, 39x34 cm

Tavelvagn 5

John Broberg 1924

Budhistorik (3 bud)

2275622
600
2277253
550
2275622

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.