Georges Braque Bord de mer

355383

GEORGES BRAQUE, efter (1882-1963):
Bord de mer (1960), signerad och numrerad 141/300, färglitografi, 24x58 cm

Maeght Nr. 1037; Vallier (Appendix) s. 295.

Gulnader

Rum 6

Georges Braque Bord de mer

Budhistorik (10 bud)
2276735
9 000
2276357
4 600
2268702
4 400
2268701
4 200
2268700

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.