Skåp med lådor

355382

ARKIVSKÅP, 1960-tal, björk, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Juli 1966, höjd ca 145, 61 x 41 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 18

Skåp med lådor

Budhistorik (42 bud)
2285167
6 000
2285163
5 800
2285165
5 600
2285163
5 400
2285160
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.