Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos

355380

JAEGER LE COULTRE, Atmos, bordsur, numrerad 559660, urtavlan märkt FIFTEEN (15) JEWELS JAEGER LE COULTRE ATMOS SWISS SWISSMADE, undertill märkt METALL CALIBER 528-6 SWISS, glasat fodral med förgylld mässing, höjd ca 23, 21x16 cm

Klockor/Ur

Monter 26

Budhistorik (37 bud)
2277643
9 600
2277691
9 400
2277643
9 200
2277683
9 000
2277643
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.