Albin Amelin färglitografi

355377

ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad Amelin, färglitografi, 262/310, bladmått ca 65x80 cm

Tavelvagn 6

Albin Amelin färglitografi
Budhistorik (30 bud)
2277688
3 200
2277687
2277686
2 800
2277684
2 600
2277679
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.