Japanskt träsnitt Chikanobu

355376

CHIKANOBU TOYOHARA (1838-1912): triptyk, motiv från sino-japanska kriget, 36x69 cm; oramad

Skador och lagningar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Japanskt träsnitt Chikanobu
Budhistorik (24 bud)
2277675
2277611
2277609
1 900
2277591
1 800
2277513
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.