A. Rosetti Landskap med ruiner vid vattendrag

355375

A. ROSETTI (omkring 1900): Landskap med ruiner vid vattendrag, signerad, olja på duk, 80 x 128 cm

Mindre spricka i färgen

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

2279737
2271889

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.