Bestickschatull rokokostil

355373

BESTICKSCHATULL, på ben, rokokostil, 4 lådor, höjd 74, 50x35 cm, nyckel finns

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 4

Bestickschatull rokokostil

Budhistorik (29 bud)
2277656
3 200
2277654
2277644
2 800
2277653
2 800
2277644
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.