Byrå 1900-tal gustaviansk stil

355369

BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, intarsia, höjd 79, 95x51; nyckel finns

obetydligt nagg

Rum 4

Budhistorik (23 bud)
2277442
4 600
2277632
4 400
2277442
4 200
2277630
2277442
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.